KBA Nijmegen
KBA
KBA

Directie


drs. Ton Eimers Directeur / senior onderzoeker
t.eimers@kbanijmegen.nl (024) 382 32 43
dr. Jos Frietman Algemeen directeur / senior onderzoeker
j.frietman@kbanijmegen.nl (024) 382 32 41
prof. dr. Maarten Wolbers Wetenschappelijk directeur / senior onderzoeker
m.wolbers@kbanijmegen.nl (024) 204 25 10


Ondersteuning


Lianne Kneepkens
Management assistent l.kneepkens@kbanijmegen.nl (024) 382 32 32
Kim Romijnders
Management assistent k.romijnders@kbanijmegen.nl (024) 382 32 40
Sandy Hermsen
Financiƫle administratie s.hermsen@kbanijmegen.nl (024) 382 32 40
Eric Lange
Intern beheer info@kbanijmegen.nl (024) 382 32 40


Onderzoekers


drs. Paul den Boer
Senior onderzoeker p.d.boer@kbanijmegen.nl (024) 382 32 42
dr. Loes van Druten
Onderzoeker l.v.druten@kbanijmegen.nl (024) 204 25 09
drs. Sanne Elfering
Senior onderzoeker s.elfering@kbanijmegen.nl (024) 204 25 04
Tim Hilkens MSc
Junior onderzoeker t.hilkens@kbanijmegen.nl (024) 204 25 05
Joost van der Horst MSc
Onderzoeker j.vd.horst@kbanijmegen.nl (024) 382 32 37
drs. Annet Jager
Onderzoeker a.jager@kbanijmegen.nl (024) 382 32 38
Tessa Jenniskens
Junior onderzoeker t.jenniskens@kbanijmegen.nl (024) 382 32 40
drs. Rita Kennis
Onderzoeker r.kennis@kbanijmegen.nl (024) 382 32 39
drs. Erik Keppels
Onderzoeker e.keppels@kbanijmegen.nl (024) 382 32 45
dr. Annemarie van Langen
Senior onderzoeker a.v.langen@kbanijmegen.nl (024) 204 25 06
drs. Bianca Leest
Onderzoeker b.leest@kbanijmegen.nl (024) 204 25 07
Raymond Overmars-Marx
Projectleider dataverzameling r.overmars-marx@kbanijmegen.nl (024) 204 25 03
drs. Mariska Roelofs
Onderzoeker m.roelofs@kbanijmegen.nl (024) 382 32 30
Lieselotte Rossen MSc
Junior onderzoeker l.rossen@kbanijmegen.nl (024) 204 25 12
dr. Roelof Schellingerhout
Senior onderzoeker r.schellingerhout@kbanijmegen.nl (024) 382 32 33
dr. Ed Smeets
Senior onderzoeker e.smeets@kbanijmegen.nl (024) 204 25 02
Timo Verhaegh MSc
Junior onderzoeker t.verhaegh@kbanijmegen.nl (024) 382 32 44
drs. Hedwig Vermeulen
Senior onderzoeker h.vermeulen@kbanijmegen.nl (024) 204 25 08
drs. Wouter de Wit
Onderzoeker w.d.wit@kbanijmegen.nl (024) 204 25 11


Projectassistenten


Pieter Aalders MSc
Projectassistent p.aalders@kbanijmegen.nl (024) 382 32 40
Ake Eimers
Projectassistent a.eimers@kbanijmegen.nl (024) 382 32 46
Victor Schram
Projectassistent info@kbanijmegen.nl (024) 382 32 40
mr. Gerlof van der Werf
Projectassistent g.vd.werf@kbanijmegen.nl (024) 382 32 47


Dataverzameling




Partners/adviseurs


drs. Jos van Kuijk
Senior onderzoeker j.v.kuijk@kbanijmegen.nl (024) 382 32 40
drs. Frank Peters
Senior onderzoeker f.peters@kbanijmegen.nl (024) 382 32 40
drs. Kees Meijer
Adviseur k.meijer@kbanijmegen.nl (024) 382 32 40
drs. Jan Raaijman
Adviseur j.raaijman@icba.nl (024) 382 32 31
Yvonne Meeuwsen
Vormgeving & Tekstverwerking studio@yvonnemeeuwsen.nl (06) 10 788 714