KBA Nijmegen
KBA
KBA

Directie


drs. Ton Eimers Directeur / senior onderzoeker
t.eimers@kbanijmegen.nl (024) 382 32 40
dr. Jos Frietman Algemeen directeur / senior onderzoeker
j.frietman@kbanijmegen.nl (024) 382 32 40
prof. dr. Maarten Wolbers Wetenschappelijk directeur / senior onderzoeker
m.wolbers@kbanijmegen.nl (024) 204 25 10


Ondersteuning


Romy Gerritsen
Financiële administratie r.gerritsen@kbanijmegen.nl (024) 382 32 40
Sandy Hermsen
Hoofd financiële administratie s.hermsen@kbanijmegen.nl (024) 382 32 40
Lianne Kneepkens
Management assistent l.kneepkens@kbanijmegen.nl (024) 382 32 40
Eric Lange
Intern beheer e.lange@kbanijmegen.nl (024) 382 32 40
Petra Prudon
Management assistent p.prudon@kbanijmegen.nl (024) 382 32 40
Marcel van Offeren
Bedrijfsvoerder m.v.offeren@kbanijmegen.nl (024) 382 32 40


Onderzoekers


Pieter Aalders MSc
Junior onderzoeker p.aalders@kbanijmegen.nl (024) 382 32 47
dr. Marjolein Muskens
Senior onderzoeker m.muskens@kbanijmegen.nl (024) 382 32 40
Kelly Beurskens MSc
Junior onderzoeker k.beurskens@kbanijmegen.nl (024) 204 25 05
drs. Paul den Boer
Senior onderzoeker p.d.boer@kbanijmegen.nl (024) 382 32 42
dr. Loes van Druten
Onderzoeker l.v.druten@kbanijmegen.nl (024) 204 25 09
drs. Annet Jager
Onderzoeker a.jager@kbanijmegen.nl (024) 382 32 38
Tessa Jenniskens MSc
Junior onderzoeker t.jenniskens@kbanijmegen.nl (024) 382 32 34
drs. Rita Kennis
Onderzoeker r.kennis@kbanijmegen.nl (024) 382 32 39
drs. Erik Keppels
Senior onderzoeker e.keppels@kbanijmegen.nl (024) 382 32 45
dr. Annemarie van Langen
Senior onderzoeker a.v.langen@kbanijmegen.nl (024) 204 25 06
drs. Bianca Leest
Onderzoeker b.leest@kbanijmegen.nl (024) 204 25 07
Thomas Oostendorp MSc
Junior onderzoeker t.oostendorp@kbanijmegen.nl (024) 382 32 40
drs. Jan Raaijman
Senior onderzoeker j.raaijman@icba.nl (024) 382 32 31
drs. Mariska Roelofs
Onderzoeker m.roelofs@kbanijmegen.nl (024) 382 32 30
dr. Ed Smeets
Senior onderzoeker e.smeets@kbanijmegen.nl (024) 204 25 02
Timo Verhaegh MSc
Onderzoeker t.verhaegh@kbanijmegen.nl (024) 382 32 44
drs. Hedwig Vermeulen
Senior onderzoeker h.vermeulen@kbanijmegen.nl (024) 204 25 08


KBA Data


Raymond Overmars-Marx
Hoofd dataverzameling r.overmars-marx@kbadata.nl (024) 204 25 03
Ake Eimers
Coördinator projectassistenten a.eimers@kbadata.nl (024) 382 32 46
Victor Schram
Dataverzamelaar v.schram@kbadata.nl (024) 2042535
mr. Gerlof van der Werf
Dataverzamelaar/Data-analist g.vd.werf@kbadata.nl (024) 382 32 47
Team Projectassistenten
Projectassistenten info@kbanijmegen.nl (024) 382 32 40


Grafische vormgeving


Yvonne Meeuwsen
Vormgeving & Tekstverwerking studio@yvonnemeeuwsen.nl (06) 10 788 714


Adviseurs


drs. Frank Peters
Senior onderzoeker f.peters@kbanijmegen.nl (024) 382 32 40
drs. Kees Meijer
Adviseur k.meijer@kbanijmegen.nl (024) 382 32 40